AgreenaCarbon - Získejte další zdroj příjmů prostřednictvím uhlíkových certifikátů
Dnes je 29.5. – svátek slaví Maxmilián , Maxim

Příspěvky na téma „Lisy“

Téma „Lisy“ – třídění:

WELGER RP - Představení lisu na kulaté balíky

(24.7.2022) Představení lisu na kulaté balíky WELGER RP. Německý výrobce zemědělských strojů Welger Machinery se sídlem Wuffenbuttelu byl založen v roce 1899. V roce 1994 společnost převzala skupina Lely Group.

WELGER AP - Představení lisu na malé hranaté balíky

(23.7.2022) Představení lisu na malé hranaté balíky WELGER AP. Německý výrobce zemědělských strojů Welger Machinery se sídlem Wuffenbuttelu byl založen v roce 1899. V roce 1994 společnost převzala skupina Lely Group.

Jak správně skladovat hranaté balíky?

(19.7.2022) V našich podmínkách se převážně lisuje seno a sláma. V zemědělském podniku se živočišnou výrobou jsou rozdílná kritéria na nižší váhu a vzdušnější balíky než v podniku služeb, který dodává těžké balíky pro potřeby například spalovny. V tomto článku se…

WELGER D4000 - Představení lisu na velké hranaté balíky

(16.7.2022) Představení lisu na velké hranaté balíky Welger D4000. Německý výrobce zemědělských strojů Welger Machinery se sídlem Wuffenbuttelu byl založen v roce 1899. V roce 1994 společnost převzala skupina Lely Group.

Účastníci pícninářského dne v Okrouhličce se přesvědčili o výhodách sklizňových strojů Fendt

(8.7.2022) Na konci května se v Okrouhličce na Havlíčkobrodsku uskutečnil Pícninářský den společnosti AGROMEX, na kterém byla prezentována technika pro sklizeň pícnin značky Fendt.

Jízda s lisem má vliv na tvar balíku

(5.7.2022) Na co se zaměřit v případě problémů s tvarem balíků? Vždy hraje roli tvar, stav řádků a technika jízdy.

Na co si dávat pozor při zakládání cívek do lisu?

(28.6.2022) Připravili jsme si pro Vás doporučení týkající se problematiky zakládání cívek do lisu. Velkou roli při zakládání cívek do lisu totiž hraje odpovídající rozměr zásobníku lisu.

Jak zajistit správnou funkčnost motouzu v cívce po mimosezónním skladování?

(24.6.2022) Tento návod má sloužit pro uživatele jako jednoduchý přehled hlavních bodů, které se zabývají problematikou kolem motouzu v cívce a jeho skladování.

Připravujeme lis na sezónu. Čemu věnovat pozornost?

(15.6.2022) Před začátkem nové sezóny je potřeba provést kontrolu funkcí lisu podle návodu výrobce. Připravili jsme pro vás pár doporučení, na jaké body se zaměřit.

Navzdory dešti prokázala technika KVERNELAND své kvality

(14.6.2022) Celý předposlední květnový týden byl ve znamení slunce a vysokých teplot – výjimkou byla středa 25.5.2022. Ten den se naopak rozpršelo a životodárná tekutina kropila vyprahlá pole. A právě na tento termín byla datovaná společná akce firem KVERNELAND…

New Holland - historický reklamní spot

(21.5.2022) Historická reklama na traktory, sklízecí mlátičky, samojízdné řezačky a lisy značky New Holland.

Akumulační vozík Krone BaleCollect s GPS technologií ukládá balíky do předem nastavených linií

(19.5.2022) Každý zemědělec nebo poskytovatel služeb zná situaci: po sklizni je třeba co nejrychleji naložit velké balíky. Pro výrazné zjednodušení tohoto postupu vyvinula společnost Krone systém ukládání balíků do akumulačního vozíku Krone BaleCollect řízeného…

Nový lis Case IH RB HD Pro dokáže slisovat až 30 tun materiálu za hodinu

(16.5.2022) Case IH rozšiřuje svou řadu lisů s variabilní komorou o nový lis Case IH RB HD Pro. Výkonný stroj, který byl představen na veletrhu Agra v Lipsku, je určen pro zemědělské podniky a poskytovatele služeb.